Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień
Miej życzliwość w swej naturze, bo życzliwi żyją dłużej!

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień w naszej szkole świętowaliśmy w poniedziałek 22 listopada 2021.  Nie było wspólnego spotkania na sali gimnastycznej i pokazu umiejętności artystycznych uczniów wszystkich klas.
Samorząd Uczniowski zorganizował dla wszystkich uczniów krótkie sesje fotograficzne z radosnymi balonami -emotkamismiley. Były też też kartki z pozdrowieniami dla uczniów i nauczycieli, które uczniowie wykonywali cały poprzedni tydzień.  Najwięcej kartek otrzymali: Andżelika K., Maciej L., Kamila J., Róża K., Krzysztok K. Iza W. i Dawid Z., - wszyscy otrzymali maskotki i przybory szkolne. W każdej klasie wybrano także najżyczliwszych uczniów, którzy otrzymali breloki z hasłem „Jestem wśród życzliwychheart”.
Pomimo trudności życia szkolnego w okresie pandemii, spędziliśmy ten dzień na wesoło i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Pandemia koronawirusa wniosła zmiany do codziennego życia każdego z nas, ale nie dajemy się i działamy dalej, lecz bardzo spokojnie i ostrożnie.

Życzliwość kojarzy się najczęściej z byciem miłym. To drobne gesty, miłe słowa, uprzejmość, serdeczność – okazywane spontanicznie i dobrowolnie. Często jednak życzliwość to coś więcej niż bycie miłym - to gotowość niesienia pomocy innym.
Bądźmy ŻYCZLIWY CAŁY ROK, czasem wystarczy tylko uśmiech!cheeky

22 listopada 2021