Kadra

Kadra kierownicza:
dyrektor ośrodka – mgr Gąsior Danuta – nauczyciel przedmiotów przyrodniczych;  soswdobra.ad@onet.pl
zastępca dyrektora – mgr Dziadoń Renata – nauczyciel informatyki i przedmiotów artystycznych; soswdobra.rada@poczta.onet.pl

Pracownicy pedagogiczni ośrodka:
1. mgr Bartusiak Justyna – nauczyciel biologii;
2. mgr Białoń Dorota - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca w opiece całodobowej; soswdobra.dorotab@gmail.com
3. mgr Biernat Edyta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel logopeda;
4. mgr Bubula Anna – nauczyciel praktycznej nauki zawodu i przedmiotów zawodowych, nauczyciel terapeuta;
soswdobra.ankab@gmail.com
5. mgr Bryndal Tomasz – nauczyciel religii; soswdobra.religia@gmail.com
6. mgr Czyszczoń Ewa – nauczyciel terapeuta, surdopedagog, terapeuta wczesnego wspomagania,
wychowawca w opiece całodobowej; soswinternate@gmail.com
7. mgr Czyszczoń Wanda - nauczyciel terapeuta; soswdobra.wanda@gmail.com
8. mgr Dziadoń Wojciech – nauczyciel geografii, przyrody, podstaw przedsiębiorczości, wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej; soswdobra.geografia@gmail.com
9. mgr Gawor Zofia
wychowawca w opiece całodobowej; soswinternatz@gmail.com
10. mgr Giza Dominika – nauczyciel języka polskiego i języka angielskiego; soswdobra.dominika@gmail.com
11. mgr Golonka Maria – nauczyciel chemii; soswdobra.mariag@gmail.com
12. mgr Golonka Danuta - wychowawca w opiece całodobowej; nauczyciel terapeuta; soswdobra.danutag@gmail.com
13. mgr Hernas - Czopek Anna – psycholog; soswdobra.psychologa@gmail.com
14. mgr Kosiarska Lidia  - doradca zawodowy,
pedagog, terapeuta metody Snoezelen, soswdobra.pedagogl@gmail.com
15. mgr Kuziel – Nowak Barbara - wychowawca
 w opiece całodobowej, terapeuta wczesnego wspomagania; soswinternatb@gmail.com
16. mgr Leśniak Dorota – nauczyciel matematyki;  soswdobra.dorotal@gmail.com
17. mgr Łącka Grażyna – nauczyciel logopeda i języka polskiego; soswdobra.grazyna@gmail.com
18. mgr Michura Grażyna - wychowawca w opiece całodobowej;
19. mgr Mrózek –Wcisło Maria -
surdopedagog, wychowawca w opiece całodobowej; soswinternatm@gmail.com
20. mgr Pałka Anna - psycholog; soswdobra.psychologh@gmail.com
21. mgr Ryś Aleksandra – nauczyciel wychowania fizycznego, gimnastyki korekcyjnej, integracji sensorycznej i edukacji dla bezpieczeństwa; soswdobra.wuefo@gmail.com
22. mgr Ryś Marta – nauczyciel neurologopeda; soswdobra.logopedam@gmail.com
23. mgr Syktus Maria – nauczyciel fizyki i przyrody;
24. mgr Śmieszek Anna – nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie i wychowania do życia w rodzinie; soswdobra.ankas@gmail.com
25. mgr Świerz Aleksandra - nauczyciel nauczania indywidualnego;
26. mgr Wardyńska Barbara - bibliotekarz, pedagog szkolny, fizjoterapeuta,  soswdobra.pedagogb@gmail.com
27. mgr Węgrzyn Karolina wychowawca w opiece całodobowej; soswinternatk@gmail.com
28. mgr Zelek Iwona - nauczyciel praktycznej nauki zawodu, techniki i informatyki; soswdobra.technika@gmail.com

Pracownicy niepaedagogiczni:
1. Trzópek Zofia - główna księgowa ośrodka;
2. Kurek Magdalena - specjalista;  soswdobra.ksiegowosc@gmail.com
3. Koza Alicja - sekretarz; sekretariat.soswdobra@poczta.onet.pl
4. Bielska Urszula; soswdobra@poczta.onet.pl
5. Żabówka Lucyna;
6. Nowak Grażyna;
7. Bielska Klaudia;
8. Polak Halina;
9. Kołodziej Jacenty;